mgr Aleksandra Rupotacka

Terapeutka neurorozwojowa niemowląt i dzieci starszych. Absolwentka wielu kursów o tematyce fizjoterapii pediatrycznej. Certyfikowana terapeutka metody NDT Bobath z rozszerzeniem o kurs NDT Bobath Baby - dla niemowląt.

Uczestniczka szkoleń m.in. PNF, Wielowymiarowej terapii manualnej stóp, Kinesiology taping, Neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji niemowląt i dzieci starszych, Opóźnienie rozwoju i asymetria u niemowląt i dzieci do drugiego roku życia. Terapeuta wad stóp u dzieci- dobór indywidualnych wkładek termoplastycznych ICB Medical.

Z powodzeniem łączy różne metody fizjoterapeutyczne u swoich pacjentów. Jej priorytetem jest wielokierunkowa rehabilitacja uwzględniająca potrzeby dziecka, a jednocześnie wspierając całą jego rodzinę. Ceni sobie współpracę z innymi specjalistami.

Założycielka Ośrodka Ołtaszynek.

Bezustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach i konferencjach i sympozjach o tematyce neurorozwojowej, neonatologicznej i neurologicznej.

Prywatnie szczęśliwa mama dwóch chłopców, co dodatkowo poszerzyło jej widzę na temat dzieci i ich rozwoju. Fanka chustonoszenia.


<< wróc do poprzedniej strony

© 2016 Aleksandra Rupotacka
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Rehabilitacja Dzieci • Ołtaszynek Wrocław